Poslední aktualizace:
14. 7. 2019

Deník šíleného pána jeskyně

Aktuality


14. 7. 2019
Druhá letošní aktualizace. Opravil jsem drobnou chybku na úvodní stránce.
19. 5. 2019
První letošní aktualizace. Opravil jsem chybku na úvodní stránce a přidal další postavu, co se táhne s naší skupinkou. Jinak si vesele tvořím doplňky do Dračáku, které snad brzy budou uveřejněny i zde.
2. 12. 2018
Tak jsem opět přišel s nějakou drobnou aktualizací a přidal jsem obecné pravidlo pro orientaci a Obnovu formulí k theurgovi, také jsem zaktualizoval úvodní stránku.
5. 7. 2017
Po roce jsem zaktualizoval stránky – upravil jsem informace o současné hře na úvodní straně, přidal popisky dvou nových povolání pro DrD+, která právě již několik let tvořím – a to k Nekromantovi a Alchymistovi, pak jsem také přidal vedlejší dovednost totemu Medvěda.
5. 7. 2016
Dnes jsem se po delší době dostal k takové malé aktualizaci a textově jsem upravil a vylepšil Druhové schopnosti a přidal jednu lidem - komediant. Také jsem změnil vedlejší dovednost totemu Vlka.
8. 2. 2016
Dneska jsem zaktualizoval pár drobností v pomocníkovi Postav postavu do Pluska.
4. 2. 2016
Našel jsem čtyři nové hlášky z našeho druhého roku hraní, tak jsem je přidal. Nikterak jsem je neoznačoval, ale tak můžete klidně hádat, které to jsou.
24. 1. 2016
Tak jsem zaktualizoval úvodní stránku a změnil popisek toho, co hrajeme teď, teda předtím, na to, co snad budeme hrát v budoucnu. Také jsem se rozhodl, že konečně přepíšu stránky do HTML5 a udělám to zároveň responzivně, ale kdy to bude, těžko říct, ale do vánoc snad. Také jsem přehodil nastavení hostingu na zobrazování reklamy na všech stránkách dole.
16. 1. 2016
Tak jsem si dovolil lehce zaktualizovat stránky, co se týče drobností ve skriptu a přesunů vnitřních složek s obrázky. Zatím to vypadá, že to funguje. V plánu mám přepsat stránky do HTML5 a trošku si pohrát s javascriptem. Kdy to ale bude, těžko říct.
22. 12. 2015
Dnes jsem přidal drobné zlepšení nejen pro bojovníky, které se zabývá zvyšováním poškození na základě většího odkrytí terče.
8. 7. 2015
Přidal jsem další vylepšení pro kněze. K základním schopnostem jako je Empatie, Jasnozřivost, Trans, Exorcismus a Osvícení se přidává šestá (a poslední): Povznesení. Také jsem zaktualizoval stránku s pravidly, co používáme.
7. 6. 2015
Dneska jsem přidal upravenou a aktualizovanou verzi takového malého generátorku postav Postav postavu do Pluska, která je aktualizovaná dle současného nastavení ras a systému. Starší verze zůstala ponechána vedle.
26. 5. 2015
Dnes jsem přidal popisek našeho dalšího hráče, konkrétně dalšího  Ondry . Sice chybí fotka, ale tu snad brzy přidam.
17. 4. 2015
Přidal jsem do nových dovedností fyzickou obecnou dovednost jménem Rovnováha a opravil upravené dovednosti.
13. 4. 2015
Dneska jsem přidal nový ceník a přepočtenou tabulku majetku do obecných pravidel.
12. 4. 2015
Dnes jsem zaktualizoval Druhové schopnosti.
6. 4. 2015
Tak jsem zjistil, že stránky nefungují v IE 9 (v nižších verzích fungovaly, vyšší jsem nezkoušel), teda ony fungují, jen se nejde po stránce posouvat. V podstatě nefungují jen stránky s DTD tagem HTML5, když je tam odkaz na verzi 4.01, tak je vše v pořádku, tak nevím. Opravil jsem chybku v Úpravě hraničářova totemu a přidal novinku Druhové schopnosti, nebo rasové - mě se tam ta rasa nelíbí, když lidé, elfové, trpaslíci a spol jsou prostě zcela odlišné druhy.
27. 3. 2015
Přidal jsem a opravil: Pravidla co používáme, Nové dovednosti a jednu přidal. Také jsem přidal Tabulku původu postav – obecné dovednosti pro běžná povolání a různé původy – inspirace pro hráče i Pány jeskyně. Taky by se měl přímý odkaz na určitou část stránek zvýraznit.
20. 3. 2015
Přidal doplněk pro kněze, který přidává k Empatii, Jasnozřivosti, Transu a Exorcismu možnost kněžím odolávat lépe čarodějům a jejich kouzlům. Jmenuje se Osvícení.
14. 8. 2013
Je to takové špatné s tou aktualizací stránek, člověk spadne občas do takového svrabu, že se z něj dlouho dostává, takže jsem se rozhodl, že než se z něj vyhrabu, tak se pokusím o nejnutnější aktualizaci. Opravil jsem nějaké chybky v denících, přidal jednu hlášku a upravil skript, opravy odkazů se rovněž dočkal bojovník.
28. 12. 2012
Dnes jsem přidal nový obrázek do galerie, jehož autorem je Niky. Taky jsem opravil drobnou chybičku v nadpisech u deníků. A přidání toho, co teď hrajeme si všiml jistě každý na úvodní straně. Samozřejmostí je opravení několika chybek ve stránkách obecně.
4. 11. 2012
Letos těm aktualizacím nějak moc nedávám. Holt není času, kolik by bylo třeba. Dnes jsem konečně zfunkčnil odkaz na úpravy a doplňky bojovníka, přidal kouzla Tenata, Úder blesku, Host do domu, hůl do ruky, Levitace a ještě asi něco.
12. 7. 2012
V průběhu pár posledních dní jsem opravil několik chyb v hláškách, co se týče některých nehláškoidních informací či správného zobrazování (jen detaily). Přidal mnoho nových hlášek a trošku zamáknul na novém povolání Nekromant, ještě není úplně hotový, ale brzy bude, ještě dopsat texty, nakreslit obrázky a (nechat) otestovat.
1. 5. 2012
Opravil jsem drobnou chybku na deníku z prvního roku, která bránila správnému zobrazení.
31. 3. 2012
Přidal jsem na stránku o hráčích, tedy naší skupině Nikyho, ačkoliv mi chybí jeho fotka, kterou holt asi dočasně doplním nějakou, co jsem fotil já.
30. 3. 2012
Dnes jsem přidal další zápisy z letošního hraní do deníku Pána jeskyně.
17. 3. 2012
Tak jsem se konečně dostal k trošilince úprav stránek či spíše doplnění jejich žalostného obsahu. Zatím jsem se dostal jen k tomu, abych konečně dodělal část o družinách a té současné.
Ždibínek jsem zaktualizoval mapu stránek, trošičku poladil aby řeč nestála a přidal nějaké starší zápisy do deníku. Dokonce jsem se hecnul a přidal odkazy na další léta deníku, ale zatím tam ničehož nic není.
31. 12. 2011
Dnes jsem trochu odlehčil css soubory a přidal stránku s cizí doplňky, které mě zaujaly a také PF2012.
26. 12. 2011
Dnes jsem po delší odmlce opět upravil stránky, aby se lépe načítaly, ačkoliv rozdíl je asi ztěží zaznamenatelný.
26. 11. 2011
Dnes jsem se konečně po několika měsících dostal k zapsání aktualizací stránek. Během té doby jsem sice sem tam něco přidal nebo opravil, ale nějak jsem to nezvládl zapsat sem. Dneska jsem ale upravil charakterník. Mezitím bylo přidáno a dnes vylepšeno pojednání o holích u čaroděje, doplněna kouzla, božstva a upravené dovednosti a taky bojovníka. Rovněž se račte panstvo začít těšiti na nové povolání Nekromant, které bude, snad co nevidět, dosepsáno.
2. 9. 2011
Dneska jsem zauktualizoval odkazy a stále nenahrál novou verzi stránek na net, ani nebyl schopen dodělat pravé menu u stránek našich vymyšlených pravidel a doplňků.
28. 8. 2011
Dnes byl dokončen přerod stránek do nové verze úsměvmrknutíSeš dobrej!. Změny doznalo (opět) menu, přibila možnost tlačítka tisku (odstraní to ze stránek vše nepotřebné - zvostane jen černý text na bílém pozadí-, změnila se struktura stránek a zrychlil jsem jejich načítání. Rovněž bylo doplněno mnoho dalších informací dostránek a zpřehledněny některé chaotické stránky (žel nikoliv všechny).
6. 7. 2011
Dnes jsem započal vývoj další verze těchto stránek, která opět bude přehlednější, doplněnější, funkčnější – prostě a jednoduše lepší a dokonalejší než tato verze.
28. 6. 2011
Dnes jsem se konečně dostal/odhodlal k dalším úpravám stránek. Zjednodušil jsem kód na stránkách nové dovednosti a úpravy dovedností, také jsem přidal obecnou dovednost Znalost anatomie.
19. 5. 2011
Oprava problému mezi židlí a klávesnicí (překopírování úvodní stránky něčím jiným a tedy dočasným přesměrováním na aktuality).
14. 5. 2011
Drobna zrada, povedlo se mi prepsat uvodni soubor, aniz bych mel nahradu u sebe, tak jsem to prehodil na stranku aktualit, docasne.
1. 5. 2011
Opravil jsem úvodní stránku a trochu zredukoval texty tam. Taky jsem se opět pokusil vyladit stránky i pro IE, úspěšnost je diskutabilní.
12. 4. 2011
Přidán odkaz na Ceník pro DrD+ do stránky stáhni si.
3. 4. 2011
Opět jsem upravil zkušenosti, avšak tentokráte to bylo jen přidání jednoho bodíku o pomoci hráčů vypravěči a jedné anketky. Zvětšil jsem rozestup mezi řádky, aby se text lépe četl. Aktualizoval jsem odkazy a historicky poprvé jsem se pár z nich zbavil, vesměs takových, které nemají s tématem těchto stránek co společného. Rovněž jsem zrušil pár návštěvních knih, do kterých nikdo nepsal a byly zde zbytečné. Opravil jsem překrývání stránky pravou částí v IE, takže jinde to zas jde jinak... /*krčení rameny*/. Opravil jsem velikost písma anketky v článcích, opravil jsem nezobrazujícíc se fotku ve fotkách.
18. 3. 2011
Dnes jsem se měl k opravě pár nekonzistencí. Přemýšlím o přepsání stránek do HTML5 a vůbec je opět nějak povylepšit, rovněž přemýšlím o vykašlání se na podporu IE (což by bylo docela fajn zjednodušení stránek), neboť jej používá málo lidí.
20. 2. 2011
Konečně jsem se dostal k úpravě systému zkušeností.Myslím si, že teď je mnohem lepší, než byl ten minulý, jen donutit hráče/hráčky k tomu, aby si jej přečetli a řídili se jim (což nebude tak hrozné, když mají jen dvě pravomoci).
1. 1. 2011
Nový rok a s ním i pár nových kouzel pro čaroděje, tentokráte spíše ta regenerační a jiná vitální kouzla. Také jsem přidal do Teoretického průvodce tvorbou kouzel pro čaroděje tabulku náročnosti kouzel. Vůbec nevím, proč jsem to tam nedal již dávno.
23. 12. 2010
Doplnil jsem do teoretického průvodce tvorbou kouze pro čaroděje do Pluska číslo verze, tedy 1.0, byť podle toho, kolik věcí jsem si o tom napsal celkově by to měla být tak 5.3 výtlem. Ha, taky koukam, že jsem zapomněl na popisek u jednoho kouzla. Holt doplnim časem.
21. 12. 2010
Tak tu máme Slunovrat a já se opět odhodlal k přidání nějakého příspěvku na stránky, tentokráte pro čaroděje a to hned několik věcí nová kouzla a teoretického průvodce tvorbou kouze pro čaroděje do Pluska.
20. 11. 2010
Přidal jsem do bestiáře popisek Troporského démona.
13. 11. 2010
Dnes jsem opravoval chyby v titulcích (běžný nešvar mých stránek, naštěstí si toho nikdo nevšimnul a neupozornil mě) a při té příležitosti jsem přidal něco do Sláva družině a to konkrétně popis naší současné družiny.
17. 10. 2010
Upravil jsem Mráček neštěstí v čarodějových kouzlech a přidal něco ke čtení do Bestiáře a opravil Vykosťovák. Také jsem něco málo přidal k božstvům.
18. 9. 2010
Dneska jsem přidal něco k bohům (popis bohyně Síji - nedokončený a pár slov k hraní bohů) a pár dalších odkazů.
12.7. - 15.9. 2010
Tak jsem opět změnil menu, opět ku větší přehlednosti a opět si myslím, že takováto podoba je to nejlepší, co jsem byl schopen udělat. Dopřál jsem sluchu Zdendovo bědování nad tím, že stránky jsou nepřehledné a drobet je pozměnil (byť si myslím, že je to spíš tím, že prostě nečte, co má před očima). Barva nadpisů (až na výjimky) byla změněna na bílou.
Zrušeno nebo sloučeno několik zbytečných stránek - stránky zeštíhlily o zbytečnosti. Naopak byly vytvořeny stránky jednotlivých povolání, ke kterým jsou nějaká vylepšení, aby návštěvník stránek nemusel dlouho hledat a proklikávat se kdoví kam. To souvisí se zpřehledněním menu. Mnoho stránek se také dočkalo jistých úprav a doplnění, jen se mi to teď nechce vypisovat. Byl opraven Vykosťovák.
Opravena bludná chyba na úvodní stránce. Přidal jsem i zbytek fotek, co mi tehdá dala Pája. Doplnil obsahem stránky: Báje a pověsti z okolí Bukova, Životopisy postav, kněz, čaroděj, theurg, bojovník a přidal (konečně) ceník.
V srpnu 2010
Přidal jsem nové odkazy.
22. 7. 2010
Dnes jsem přidal nějaké hlášky ze zimy a léta.
12. 7. 2010
Dnes jsem se konečně pokopal k opravě některých drobných chybiček na některých stránkách - upravené obecné dovednosti, nové obecné dovednosti, pravidla co používáme.
Přidána opravená verze (1.6) Postav postavu do Pluska.
3. 6. 2010
Upravil jsem stránku se současnou hrou.
2. 6. 2010
Upravil jsem stránku se současnou hrou.
16. 5. 2010
Přidal jsem stáhnutelnou věc - Postav postavu do Pluska, dokonce je to muj vlastní výtvor. Přidány řeči do Současné hry pro hráče.
13. 5. 2010
Opravil jsem drobnost v kódu v básniček, blbniplochy, mapy, o lidu, báje a pověsti, místopis, co družina prožila, deník PJ a možnosti RPG.
4. 4. 2010
Času málo, nedostupnost počítače a pak to takhle dopadá. Ne, nezanevřel jsem na stránky ani na hraní DrD+ a jiných her – jen prostě jsem moc vytížený. Dneska jsem doladil hlášky z druhého roku, kde byla 4. část drobet bez ladu a skladu. Předpokládám, že do konce měsíce sem něco dodám.
22. 2. 2010
Tak jsem se už neudržel a zaktualizoval stránky. Doplnil jsem nějaké informace o jednorázovce. Mezitím proběhlo pár neplánovaných povídacích jednorázovek, ze kterých možná někdy bude nějaký vtipný zápis.
1. 1. 2010
Změnil jsem na všech stránkách v patičce rok z 2007 - 2009 na 2007 - 2010. Rovněž do patičky přidal odkaz na stránku kontakt, kam jsem přidal pár věcí.
29. 12. 2009
Opravil jsem titulek v Blbinách, neboli Blbniploše, taky jsem tam přidal Ondrovo Pé-eFko. Doplněna stránka O RPG a následně přepsán dodatek v mapě stránek. Také jsem doplnil stránku Současná hra.
26. 12. 2009
Opravil jsem chybu na úvodní stránce, nefungoval odkaz na blbniplochu. Přidal jsem první příspěvek na stránku o RPG. Jmenuje se „Co nám hraní RPGček může vzít a dát“.
25. 12. 2009
Opravil jsem chybku (nešel stáhnout wordový dokument Život, hra a komunikace (odkaz je na stránku), jen kvůli velikosti písmenka). Přidal jsem, sic možná opožděně přání k Vánocům na blbni plochu, je to stáhnutelné jako prezentace. A vidění naší růžové budoucnosti.
9. 12. 2009
Dnes jsem konečně přidal článek, jehož uveřejnění jsem slíbil Forimu a jeho bandě už před dvěmi měsíci. Najdete jej v článcích nebo přímo na samostatné stránce – Život, hra a komunikace. Za kontrolu a diskusi děkuji Vosce.
7. 12. 2009
Dnes jsem přidal Zápisek do deníku ze 4. a 5. sezení, ano je tam kvůli citaci v jednom článku, co zde v brzké době uveřejním.
29. 11. 2009
Dnes jsem opravil zobrazování knihy ve vzkazníku a u soudu s pj, který jsem odlehčil o ankety. Stejně je nikdo sám od sebe nevyplňoval a mě to už nebavilo, furt to psát, když na to postupem času všichni tak nějak kašlali.
1. 11. 2009
Dnes jsem přidal pouze kritiku Sinthorasovu za rok 08/09 a fotku Kostry, kterou mi poslala Pája, ať ji nějak zneužiju (tu fotku) – tak jsem ji vystavil. Opravil jsem stránku s pokyny na letošní rok.
23. 10. 2009
Dnes jsem přidal 2 zápisy do deníku z druhého roku. Opravil chybu ve stránce zkušenostní systém se zobrazováním diskuse – jen tak mimochodem, všimli jste si počtu hlasů v anketě napravo? Síla, co? Přidal jsem obsah do stránky Básničky, kde zatím jsou asi 4 počiny – samozřejmě jsem se autorů neptal. A umazal jsem zvíraznění neobsazených kategorií v Mapě stránek.
18. 10. 2009
Tak jsem se konečně zas dostal ke kompu a k úpravě stránek. Upravil jsem jeden skript, stránku Současná hra, Herní sezení, doplnil stránku Mapy, do stránky o božstvech jsem doplnil pár obrázků ke Xazdarovi. Opravil jsem navigaci v deníku 07/08, deníku 08/09, deníku 09/10, který jsem vytvořil a doplnil o obsah. Opravil jsem mapu stránek. Také jsem změnil barvu odkazů při najetí na ně myší na snad takovou světlou fialovou. Bohužel barvy každej monitor ukazuje jinak. Dokonce jsem udělal i menší obrázky map, aby se stránka při posunování neškubala.
10. 10. 2009
Dnes jsem přidal popis dalšího (bohužel aktuálně bývalého) hráče. Vránonoš vyslyšel mou prosbu, narozdíl od jiných, a poslal mi svůj popis jakožto fyzické osoby i když již s námi nehraje pláč. Tento krok byl na program dne zařazen proto, že jsem jej potkal na icq a mohl jej požádat o vyjádření k výsledku převodu textu do HTML. Vylepšil jsem také pár skriptíků, ale stále se mi nepodařilo to, čeho bych chtěl docílit.
7. 10. 2009
Opravil jsem hlášku z letoška, opravu dodal Ondra, za což mu patří dík.
3. 10. 2009
Předělal, opravil, doladil jsem Mapu stránek a vyznačil tam zatím bezobsahové stránky (červeně). Upraveny hlášky, první dvě hlášky z letošního roku. Opravena chybka na úvodní stránce.
30. 9. 2009 – Nový vzhled

Zrušeny byly tyto stránky veškerých článků (clanky_osyrnal.html, clanky_dralie.html, clanky_pritomnostnasezeni.html, ozkus.html; články však nezmizely – jsou ve článcích. Zrušena byla stránka "kdy hrát" (kdy.html), hlasky.html (pozadí) byly nahrazeny souborem stejným, jen bez pozadí, novedovealter.html, protože s jejich vývojem se již nepočítá, o mne.html neboť tato stránka byla dostupná pouze z jednoho místa (nhmaniaci.cz), postavy.html - obsah přesunut na stránku druzina.html, kterážto byla vyčištěna, sinth.html - duplikovala stránku sinthoras.html, stránka vychytavky byla přejmenována na doplnky_vylepseni.html, stránka soutez-ohlasky-finale.html byla smazána pro neúčelnost, hodnocení bylo zaznamenáno. Stránka vyl.html byla přejmenována na odrd.html – obsah se nezměnil.

Zrušeny stránky, které dříve odkazovaly na stránky, které měly „pod sebou“ a jsou to tyto: aktivity.html, aktvity.html, hrani.html, mapastr.html.

Smazal jsem rovněž mnoho pracovních stránek (různá menu, pokusy a tak), které jsem ani na web nedal. Historiehraní.html byla přejmenována na pravekhrani.html, dále byly zrušeny stránky vykopi.html a vyknez1.html a jejich obsah přesunut na stránku s vylepšeníma pro Plusko – doplnky_vylepseni.html.

Všechny přeživší stránky byly upraveny do nové podoby. Byla kompletně změněna celá struktura stránek. Stránky s tématikou Specializací jednotlivých povolání pro klasické DrD a Vykosťovák prozatím nebyly upravovány.

Upravil a omezil jsem některé barvičky, aby nebyly moc ostré, leč zatím to moc nefunguje v IE.

Bylo vytvořeno velké množství stránek, aby stránky odrážely novou strukturu. Bohužel jsem kvůli své sestře neměl čas na doplnění obsahem.

Stránka odrd.html byla zaměněna za drd.html, aby to lépe odráželo zkutečnosti. Během předělávání celých stránek došlo k mnoha drobným i větším chybám při kopírování, proto budou stránky průběžně stále opravovány a to od asi tak za 14 dní data roku věku Úsměv

A teď už konečně stránky vypadají k světu! Muehehehehe!!! Ďábelský úsměvVýtlemĎábelský úsměv

17. 9. 2009
Do odkazů jsem přidal jeden odkaz a jeden zdvojil a zkusil jejich aktuálnost. Přidal jsem slíbenou mapu království a doplnil soupis postav v nové hře, akorát mnohé informace jsou dosti neúplné, tak je zkuste doplnit.
13. 9. 2009
Přidal jsem další část hlášek z minulého (herního, akademického) roku.
7. 9. 2009
Dnes jsem přidal (bohužel jsem myslel, že už to na deníku je) stránku o novém světě a hře, na což jsem přišel jen díky Ondrovi, za což mu patří dík, dále graf zastoupení ras ve Žďáru, také jsem opravil drobnou chybku u božstev, která se schovala do nadpisu stránky.
6. 9. 2009
Přidal jsem mapu Žďáru – města, z jehož okolí jsou postavy v nové hře. Mapu, o které si sestra myslela, že je to mapa skutečného území a neustále mě přesvědčovala, že, krom mnoha chyb, si mam vzít topografickou mapu daného území a tam zakreslovat a nějak jsem jí nemohl vysvětlit, že to území reálně neexistuje, že jsem si ho vymyslel. Přidal jsem fotky Střepů snů s tím, že kdo chce dělat hlavního vypravěče, může – půjčím mu pravidla.
31. 8. 2009
Dnes jsem přidal 3 zápisy v Deníku z minulého roku. Další zápisy přepisuji.
21. 8. 2009
Přidal jsem pár hlášek z minulé hry, je jich málo, ale nestíham to přepisovat a házet do kódu rychleji. Také pracuji na nové verzi stránek, stále stejně tmavé, ale vylepšené. Už mam dokonce i nové menu! ďábelský úsměv - úsměv jak od Raxise
12. 8. 2009
Upravil jsem sránky: nová družina a pán jeskyně.
29. 7. 2009
Tak jsem dneska konečně upravil úvodní stránku a deník. Ten vynikající obrázek mi před nějakou dobou dodal Zdenda, za což mu patří můj velký dík. Taky bych měl něco vytvořit úsměv.
26. 7. 2009
Tak konečně po dlouhé době je tu drobná aktualizace, bohužel jsem drobet omezen technologicky a tak se moc nerozepíšu, ani toho moc nezaktualizuju.
Přidal jsem informace o první postavě nové družiny.
12. 6. 2009
Tak jsem opět po nějaké době (asi tak 9 měsíců) zkontroloval odkazy a přidal mnoho nových (to jsou ty nejvýše – konkrétně na Wolfganga a jeho bandu, Foriho a jeho bandu, Jezevce a jeho stránky a Wilwarin). Začínam taky přemýšlet nad nějakým vzhledem pro své stránky. Barvičky na mimoúvodních stránkách jsem omezil. Tak co to třeba nějak zabarvit. Co třeba do fialova? úsměv od ucha k uchu
1. 6. 2009
Přidal jsem původ Sinthorasův.
24. 5. 2009
Upravil jsem stránky Nové dovednosti a Upravené dovednosti. A opraveno menu ve stránce Aby řeč nestála.
18. 5. 2009
Tak jsem konečně se dostal ke svým na koleji zapomenutým papírům a mohl jsem doplnit chybějící data na stránce Herní sezení a dodělat anketky do sekce Soud s PJ. Ještě jsem opravil stránku s fotkama z bitkaření, na jejíž omezenou funkčnost mě upozornila nejmladší sestra. Nějak blbne nahrávání souborů na net... Ach jo.
17. 5. 2009
Sepsal jsem obrovské množství textu na stránku O Pánu jeskyně, kde řeším aktuální problémy i problémy minulé. Opravil jsem pár chyb na některých stránkách a vylepšil funkčnost stránky této a úvodní.
11. 5. 2009
Proběhlo 20. sezení. Podařilo se nám asi během 2 hodin dohrát naše putování. Bohužel se nemohla zúčastnit Katka.
7. 5. 2009
Dnes jsem přidal něco pro Zdendu - Tartara.
5. 5. 2009
Proběhlo 19. sezení, které mělo být poslední. Už to vypadalo velice nadějně, že prostě zakončíme naše roční hraní, když na nás vtrhla kolejná a vyhnala všechny cizí z našeho pokoje.
4. 5. 2009
Včera se mezi námi objevil Vránonoš – jako kdyby přilétl na kdovíčem výtlem
3. 5. 2009
Je neděle a je tu další aktualizace stavu stránek i družiny. Proběhlo oddechové 18. herní sezení, které korunoval Mára, který se na nás protentokráte vykašlal (což je jeho právo a nikdo to nezpochybňuje), leč způsob, jakým to opět udělal je nanejvýš opovržení hodný a nechutný (kdybych mu to alespoň 5x neřikal a minulý rok to neřikal taky).
Zřídil jsem si vývěsku Pána jeskyně na stránce o Panu jeskyně. Zatim je tam jen část analýzy mé loňské diskuse (soud s PJ) se Sinthorasem. Ano, protože začal znovu kritizovat (což je dobře), tak jsem si to celé zase přečetl. Jinak to vypadá na poslední herní sezení. Večer jsem také přidal hodnocení původů.
27. 4. 2009
Tak jsem se konečně dostal k počítači a internetu a hle aktualizace je tu.
23. 4. 2009 se v rychlém sledu (tak rychlém, že jsem neměl čas udělat ani aktualizaci), odehrálo 17. sezení.
20. 4. 2009 se odehrálo 16. sezení.
18. 4. 2009
16. 4. 2009 proběhlo 15. herní sezení, Ondra nakreslil znaky Qíry. Upravil jsem zkušenosti – doplnil jsem tam drobný štěk na začátek.
10. 4. 2009
7. 4. proběhlo 14. sezení. Dnes jsem zaktualizoval opět stránky. Upravena cesta obrázků, takže pokud nějaký někde nebude fungovat, tak je to proto, že jsem to zapomněl někde přepsat. Upravil jsem obrazárnu. Upravil jsem ve zkušenostech bodové rozpětí hodnocení výborně a lépe splněného dobrodružství, z jednoho až tří bodů na 1 až 9 bodů. Konečně jsem se dostal k anketkám do soudu s PJ.
4. 4. 2009
Tento i minulý týden jsem se snažil o aktualizace, leč nějak se servr usmyslel, že ode mě ani bit dat nechce a tak to nějak vázlo. Avšak nakonec se mi t přeci jenom nějak povedlo.
30. 3. se odehrálo 13. sezení, které se zcela tradičně konalo na bobíku a pak zcela netradičně v televizní místnosti na K4. Poprvé za celé hraní taky chyběl Jiř. Chtěli jsme hrát i ve čtvrtek, ale to narazilo a mizení hráčů a záhadnou změnu z povalečů na školomily... Upraven Nový svět, Pán jeskyně, Xazdar. Opravil jsem zobrazování hlášek, které vlivem zmenšení písma, začaly býti jakési podivné.
28. 3. 2009
26. 3. 2009 se uskutečnilo se 12. herní sezení, rovněž jsem seřadil ostatní dle získaných zkušeností. Upravil jsem stránku zkušenosti, která je zejména menší (datově) a změnila barvu z kanárkové do šedé. Upraveny stránky postavy v družině a o hráčích. Upravena stránka o Dračím doupěti. Upraven boj s ... v upravených dovednostech.
23. 3. 2009
Změněn popisek hlavní strany.
15. 3. 2009
Opravil jsem drobnou chybičku v nových dovednostech a časem se chystam upravit i jednu věc v úpravě dovedností. Opravil jsem rovněž aktuality (tuto stránku), kde nefungovaly některé odkazy (upozornila mě na to a ty dovednosti Voska)a odstranil pár kódových zbytečností a lehce upravil úvodní stranu, kde jsem upravil zejména pravé rolovací cosi úsměv.
28. 2. 2009
Dnes jsem přidal stránky úpravy obecných dovedností a přidal pár nových obecných dovedností. Tuto úpravu považujte za nadřazenou dovednostem z PPH. Přidána první část bohů mého světa - popsáni jsou zatím všichni jen zcela povrchně, protože na sepsání v rozsahu Xazdara (bohužel chybí znaky) nemám čas ani všechny poznámky, ale také na to časem dojde.
27. 2. 2009
Tak, jsem konečně zaktualizoval ty stránky, protože se mi z jakéhosi neznámého důvodu ztratila jedna verze stránek, ze které jsem nutně musel vycházet. Dneska proběhla snad nejmasivnější aktualizace - 75 souborů bylo změněno a přepsáno!
22. 2. 2009
Dnes jsem asi 5 hodin přepisoval kód ve všech stránkách deníku. Přepsal jsem a předělal také pár jiných stránek.
20. 2. 2009
Zkouškové se chýlí ke konci, a tak jsem zase udělal nějakou tu aktualizaci – hlavně díky noťasu, co mi sestra zapůjčila. Drobné úpravy se dotkly: Vykosťováku, Vylepšení pro DrD+, Článků a teorií, článku Přítomnost na sezení, který je pravdivý i dnes, byť již naštěstí nemá 100% platnost, článku Drálie, Vylepšení pro staré DrD, Boj s kopími a holemi jednoruč, popis Sinthorase, Herní sezení, článek O zkušenostech, kterému jsem vymyslel univerzální ořezané menu = neobsahující všechno, které dám i na další stránky, které nebudu předělávat.
3. 2. 2009
Měsíc skoro pryč a je tu konečně další aktualizace. Vzhledem k tomu, že je zkouškové, tak se tu nic neděje (ani nehrajem). Protože Mára dal k dispozici popis sebe, jakožto hráče, ale nedodal fotku, tak jsem jej prozatím nepřidával, jelikož však dal prostor pro řádění, tak jsem vytvořil drobnou montáž Máry a jeho odlesků ďábelské smích, mimoto povídal Zdenda, že taky něco provede (dal jsem mu k dispozici stejnou fotku, ze které vzniklo to, co je pod rovým popisem ďábelské smích.
10. 1. 2009
Tak jsem se konečně dostal k aktualizaci stránek. Ano, teď bude aktualizace váznout, protože je zkouškové a mnozí nechtějí hrát, někteří nemají čas a mnoho je nás naštváno na první skupinu výtlem. Přes Vánoce jsem napsal nové menu, leč potřebuju, aby se co nejvíce lidí vyjádřilo, které menu je lepší, abych to nedělal zbytečně.
31. 12. 2008
Dnes jsem opravil a doplnil cvičné souboje. Také jsem opravil Vykosťovák – libovoučké kouzlo pro nejnáročnější stvůrce.
30. 12. 2008
Dodnes proběhlo několik aktualizací, které nestály za zapsání, až tato výtlem. Povedlo se mi totiž omylem nakopírovat jiný styl a tak se stránky místo noření v černi koupaly v šedi, která se nelíbila ani mě, ani Ondrovi, který mě na to upozornil. Rovněž se událo, několik zajímavých věcí. Neustále jsem se snažil vystředit stránky pro IE, tak aby tam zvostaly i fixní pozice, což je ale asi jenom blbej sen, protože jedno ruší druhé - jsouc-li vystředěny, hýbou se celé, když se hýbou tak jak chci, tak zase nejsou vystředěné - hrůza, děs a běs... Proto kašlu na IE a stránky dělám pro mozillu a jiné normální prohlížeče.
Mára mi dodal popis sebe sama, jakožto hráče, ale protože nedodal fotku, tak jsem jej zatím nepřidal.
A Vránonoš mi zase poslal dopsané povídání z jedné naší hry, ale to jsem také ještě nepřidal, kvůli jistým komplikacím.
20. 12. 2008
18. 12. 2008 se odehrálo 11. sezení. Doplnil jsem pár stránek týkajících se hodnocení sezení a tak.
11. 12. 2008
10. 12. 2008 se odehrálo 10. sezení.
7. 12. 2008
Pouhopouhé doplnění informací na úvodní stranu.
6. 12. 2008
Tak jsem se konečně po dlouhé době dostal k aktualizaci. Bohužel mě brzdila jakási nemoc a chcíp a ještě asi dlouho bude. Přidal jsem 9. sezení. Přidal jsem rovněž obrázek jedné pěkné bytosti, která postavy velice vyděsila.
2. 12. 2008
Dnes jsem přidal popis dalšího hráče — Ondry. Opraveno bylo rovněž pár chybiček — překlepů na stránkách. Také se chystám na předělání menu, které je v pravdě řečeno v dnešní podobě poněkud chaotické a nezapamatovatelné velice smutný.
27. 11. 2008
Opravil jsem úvodní stránku, takže teď se již posouvá i v IE.
23. 11. 2008
Dnes jsem kompletně předělal stránku herní sezení a zbavil jí víceméně kanárkových barev.
Konečně jsem opravil řazení hráčů dle zkušeností... S chutí hotovo a za 2 hodiny je hotovo.
Opraveny chybky v deníku a přidal tam anketku.
21. 11. 2008
Začal jsem upravovat kód herních sezení, aby byl jednodušší. Přidány ankety k Soudu s PJ.
19. 11. 2008
Odehrálo se již 7. sezení nové hry.
18. 11. 2008
Konečně jsem změnil tu nechutnou modrou, která značila nenakliklý odkaz za nějakou čitelnější. Líbí?
17. 11. 2008
Opravil jsem chyby v sekci vychytávky pro Plusko
13. 11. 2008
Přidáno sezení do výpisu sezení. Přidány ankety do soudu s PJ.
12. 11. 2008
Odehrálo se 6. sezení
9. 11. 2008
Dnes jsem přidal 21. sezení minulé hry. Deník z minulého roku je tudíž kompletní! Upraven rozcestník družina, upravena sekce postavy v družině, tedy spíš celá vytvořena.
8. 11. 2008
Dnes jsem přidal 5. sezení. A snad i opravil jednu chybičku zobrazování stránek. Úvodní stránka v IE stále nefunguje jak by měla.
7. 11. 2008
Dnes jsem dvouetapově změnil anketky u soudu s PJ, kam jsem rovněž přidal hodnocení minulého sezení, a změnil kódování hlavní stránky.
5. 11. 2008
Odehrálo se již 5. sezení.
2. 11. 2008
Dnes jsem se konečně zase dostal k přidání zápisů do deníku a to konkrétně 19. sezení a 20. sezení. Dále jsem přidal možnost hodnocení 4. herního sezení, leč tuto možnost ještě někdo nevyužil. Prostě jedna osoba nehodnotila - ani ty předchozí (kdy nás bylo 5, ani 3. kdy nás bylo 6, ani to 4. kdy sme byli 4)
30.10. 2008
Včera se odehrálo již 4. sezení naší nové hry. O dva dny dříve jsem opravil chyby v novém světě, na které jsem byl upozorněn ve vzkazníku.
24.10. 2008
Dnes jsem se konečně, přes obtíže se zastaralými soubory na fleškách - fakt nevim kam se poděly ty nové, dostal k další aktualizaci. Přidal jsem zápis ze 3. sezení.
22.10. 2008
Dnes se odehrálo sezení u Katky na privátě.
19.10. 2008
Dnes jsem se konečně dostal k tomu, abych přidal další část zápisků deníku šílenéh PJ, tentokráte z 16. sezení, 17. sezení a 18. sezení. Jinak na mykologické exkurzi se událi dvě hry a la sekce aby řeč nestála, tak jsem zvědav kdy a zdali mi to Jiř a Zdenda dodají k vystavení na stránky.
18.10. 2008
Dnes jsem přidal do sekce Stáhni si excelovský dokument Rok na Osyrnalu.
17.10. 2008
Dnes jsem se konečně dostal domů a tak píšu aktualizace i za dny předchozí. Odhalím další část deníku a bude. Upraven Soud s PJ. Doplněn seznam sezení.
16.10. 2008
Dnes jsme zcela výjimečně opět hráli. Sezení se celkem vydařilo.
15.10. 2008
Zjistil jsem, že jsem si nevzal na flešku správnou verzi aktualizace, tak jsem neaktualizoval. Dnes jsme hráli naší první hru v novém akademickém roce a v novém světě.
10.10. 2008
Dnes jsem se konečně po dlouhé době dostal k aktualizaci. Předherní sezení se odehrálo celkem úspěšně. Což se ovšem nedá říct o předherní schůzce, která dopadla celkem tristně - přišla pouhopouhá polovina hráčů a tak si Jiř odhlasoval změnu světa s celkem podivným schématem zachování úrovní, kvůli kterému jsou teď jisté nepokoje (příště nasrat). Statistiku sepíšu až přímo k ročnímu provozu stránek - doufám, že také přispěje někdo jiný! Prozatím situace vypadá takto: Nemám čas aktualizovat, hrajeme v počtu zatím 4 + 2 + x lidí a příští sezení bude ve středu a hned potom ve čtvrtek.
3.10. 2008
Tak jsem se zase dostal k aktualizaci. Proběhla předherní schůzka, kterou organizoval Sinthoras, leč účast byla žalostná - přišla jen polovina hráčů (Sinthoras, Zdenda, Kostra a Mára. Vojta byl z předchozího dne nepoužitelný a značně znaven. Vojta i přes příslib příchodu, se nedostavil. Pája a Verča se neúčastnily a není jasné proč, přičemž to paradoxně měly do Kaple nejblíže!!! Sinthoras protlačil svou vizi nového světa poměrem 3 pro, 1 se zdržel a nehlasoval.
Opravena stránka herní sezení. Upraveny aktuality - tedy tato stránka. Opravena stránka o Dračím doupěti.
29.9. 2008
Dnes jsem si drobet pohrál s optimalizací pro větší rozlišení než je 1024px na 786px, takže by to m+lo fungovat všude dobře - teda na tom v+tším rozlišení... Přidáno 14. sezení a Márovo sezení a 15. sezení. Opravil jsem chybku v deníku u 14. sezení.
26.9. 2008
Tak jsem se zatím živ a zdráv vrátil z mykologický exkurze zkráceně řečeno a je tu další aktualizace výtlem. Přidal jsem supr článek do aby řeč nestála - Putování bratrů Huru a Haru očima Harua! Fakt masakr - doporučuju. Dneska toho asi víc nestihnu. Přidal jsem ručně psaný sken teologie: Bohové Osyrnalu. Honza opravil pár chybiček v putování Huru a Haru.
21.9. 2008
Dnes jsem sepsal článek Organizace, aneb (ne)přítomnost zasvěcených na sezení, zkráceně nazýván Organizace sezení... Všem doporučuji přečíst.
20.9. 2008
Upravil jsem odkazy a Obrazárnu
19.9. 2008
Dnes jsem se pustil do úprav obrazárny a přidal další část deníku. Přidal jsem na úvodní stránku takovou zajímavou blbinku - odpočítávadlo. Teď zrovna odpočítává čas do předherní schůzky...
18.9. 2008
Dnes jsem přidal do deníku 12. sezení a 13. sezení.
17.9. 2008
Dnes jsem upravil DrD plus. Dnes jsem opravil herní sezení.
16.9. 2008
Dnes jsem přidal další článek, a to Pojednání o Drálii od Sinthorase mnou opravené a znovuuveřejněné. A opravil jsem stránku O Osyrnalu. Upravena Mapa stránek.
15.9. 2008
Dnes jsem přidal obrázek do článku Rozdělování zkušeností a přidal do článků a teorií Pojednání o Osyrnalu od Sinthorase mnou opravené a znovuuveřejněné.
13.9. 2008
Konečně doma, konečně internet, konečně zaktualizované stránky... Upravil jsem rovněž zacílení odkazů ve specializacích - aby to ladilo se specializacema na dracidoupe.cz. Přidal jsem další část deníku a to 10. a 11. sezení.
10.9. 2008
Dneska v noci jsem přidal stránku Nové dovednosti a hned na ní dodal dovednost ovládání fint pro zbraň a zemědělství. Upravil vychytávky a boj s kopími jednoručně. Vytvořil jsem rovněž stránku souborově zvanou nasedrd.html, jsoucí rozcestníkem v sekci dračí doupě a přidal jsem ještě stránku Hraní.

Dneska jsem jel za Kostrou. Sice nebyla doma, ale alespoň jsem se projel, leč zažil jsem další nedobrovolnou sprchu... Asi budu jezdit jen za Zdendou...

Večer jsem ještě po uschnutí stačil sepsat Shrnutí hraní v Českých Budějovicích. Myslím si že je celkem zdařilé (nemám s tim zkušenosti), takže doporučuji přečíst si to.
9.9. 2008
Shrnutí práce předchozích dnů. Stále jsem u babi. Upravil jsem pár stránek, ale protože si to u nepamatuju, tak to sem psát nemůžu. Psal jsem reakci do Soud s PJ a taky jsem psal slíbený text o O rozdělování zkušeností, kterému osobně říkam plk o rozdělování zt.
4.9. 2008
Dodány požadavky do Svět - ?. Zaktualizovány odkazy - změněn odkaz na Romikovu družinu (bo jak se to jmenovalo).
3.9. 2008
Dnes jsem upravil Kdy hrát? a změnil tam anketku. Přidal jsem další stránku do deníku.
2.9. 2008
Dnes jsem upravil stránku kontakt, která je také validní. Ty nevalidnosti jsou způsobeny Toplistem. Opět jsem upravoval hlášky, tedy pozadí pod hláškama, doufám, že již naposled.
1.9. 2008
Dnes jsem vytvořil Vzkazníku vlastní stránku, vytvořil jsem stránku Další aktivity a drobet překódoval menu. A vytvořil stránku Články a teorie
31.8. 2008
Dnes jsem opravil a upravil Sinthorasův osud, Feanor a zaktualizoval Mapu stránek. Doplnil jsem stránku Nový svět. Přidal jsem další stránku do Deníku.
30.8. 2008
Dnes jsem přidal Starou verzi specializací jednotlivých povolání, upravil Starší specializace a Specializace.
Proč, když je co dělat jinýho? Protože budu dávat specializace ke schválení. Dále jsem upravil Hlášky a Jiný hlášky.
Do odkazů přidána Ankarie
29.8. 2008
Dneska jsem přidal stránku Družina a upravil Boj s kopími jednoruč, Principy kněze, vylepšení pro Dračí Doupě, O hráčích, Hlášky a Stáhni si, doplněna Mapa stránek a celej den je zabitej...
27.8. 2008
Předělal jsem bitkaření.
26.8. 2008
Dnes jsem přidal další část deníku a to 7. sezení. Doplněno do nového menu stránka Články a teorie, která je až do uveřejnění nějakého článku prázdná.
25.8. 2008
Dnes jsem upravil zkušenosti a přidal tam jednu zajímavou věc. A upravil jsem odkazy
24.8. 2008
Dnes jsem upravil do nové podoby stránky: O hráčích a Soud s Pánem jeskyně.
23.8. 2008
Dneska jsem předělal O dračím doupěti, O družině a Deník
22.8. 2008
Dneska jsem překódoval velké množství stránek, sedim tu u toho už asi 7 hodin a ma toho dneska plný kecky. Hlavní věcí ale je, že je konečně dostupná mapa stránek!!! Je v ní zakombinováno už nové menu.
21.8. 2008
Včera a dnes jsem na deníku moc věcí nevylepšil, neboť jsem se zabýval tvorbou portfólia pro svého kamaráda Bumpkina. Chcete-li podívejte se. Veškerá grafika je Bumpkinovým výtvorem, jsem dělal jen kód a pro potřeby zkoušení, jsem je prozatím umístil tady. Až přijdou na trvalou adresu, zaktualizuji odkaz.
Včera se mi však povedl jeden velice zajímavý kousek: při opravě stránky chybovka (obsahuje již nové menu - jako první stránka) jsem jí jen tak ze srandy prohnal validátorem a co nevidim úžas vona je validní! Jediná na celých stránkách výtlem jak kráva
19.8. 2008
Přidal jsem část deníku z 6. sezení. Dodal jsem chybějící obrázek do obrazárny.
18.8. 2008
Soutěž o nejlepší hlášku nyní běží.
17.8. 2008
Dneska jsem konečně zprovoznil menu – teď ho ještě udělat statický úsměv. Zejtra se vrhnu na jeho zapracování do stránek. Dneska toho už mam plný kecky.
16. 8. 2008
Dnes jsem upravoval jak dlouho menu. Doufám, že bude fungovat a doufám, že se vám bude líbit.
15.8 2008
Dnes byl velice urputný den ohledně tvorby zdejších stránek. Vytvořil jsem velké množství nových stránek, které bohužel ještě nejsou zaplněny... Proto se nedivte, když na nich nic neuvidíte nebo tam najdete jen krátký popisek. Když to ale vezmu kolem a kolem, tak si myslím, že do některých sekcí můžete přispět i sami Úsměv
14.8. 2008
Dnes jsem upravil hlášky a konecne pripravil soutež o hlášky – finále, kde již mužete hlasovat o to, která hláška se Vám nejvíce líbila - soutež nechám bežet do konce roku, pak ji uzavru. Akorát k nekterým hláškám by to chtelo doplnující komentár - zkuste se toho nekdo ujmout, prosím...
13.8. 2008
Dnes jsem opravil chybku u bitkaření a přidal jsem další část deníku, tentokráte z 5. sezení.
Takže už zbývá překódovat jen obrazárna a vykosťovák mrknutí
12.8. 2008
Dnes jsem přidal další část deníku.
2.8. 08
Tak jsem si smazal omylem pár obrázků... upravil jsem kód k Osyrnalu, Drálii, kdy hrát? a císařství ledu. Jo a ještě obrazárnička – na tý se stále pracuje. (2:18 v noci)
2.8. 2008
Dnes jsem dopřekódoval zbytek – ještě přepsat vykosťovák a bude klid - na chvíli.
1.8. 2008
Dnes (2 hodiny v noci) jsem upravil odkazy a zkušáky, byť zkušáky jen po stránce funkčnosti smajlů... Upraveny odkazy, bitkaření, chybovka, obrazárna, o hráčích, o Osyrnalu, soud s PJ, herní sezení, stáhni si a vychytávky.
30.7. 2008
Překódovány fotky z bitky, o dračím doupěti, leč ještě se mi nepodařilo něco vychytat... A jak vidno, najel jsem na nový systém zapisování aktualit výtlem. Přidána nová stráneška. Zatím je dostupná jen odtud a pojednává o emotikonech — tedy jejich využití i na jiných stránkách. ďábelský úsměv
29.7. 2008
Smajlíci, smajlíci... Jen kdyby to kopírování na servr neblblo... To bych Vám ukázal už dneska co jsem tvořil výtlem
28.7. 08
Tak jsem se pustil do změny kódování, zatím to jsou jen smajlíci no... pozítří hodlám dodat další kousek deníku.

28.7. 2008 Tak jsem se vrátil zpět a hodlám pokračovat tam, kde jsem přestal... Začnu překódovávat stránky a přidám opět něco dalšího — to jen aby jste neřekli.
11.7. 2008 Dnes jsem se rozhodl, že razantně doplnim stránky, překóduju a všemožně vylepším. Proto bych chtěl požádat všechny, kdo mají jakýkoliv návrh na grafické či logické uspořádání stránek (případně obsahové), ať si jej nesyslí jen pro sebe a dá mi vědět.
Víc jak dva týdny zde nebudu a proto se nebudou dít žádné změny.
Byla nalezena naprosto ultimátní chyba na úvodní stránce — nikdo na ni nepřišel... smutný
10.7. 2008 Dnes (jak mě upozornil jeden týpek od nás) již nefungují Sinthorasovi stránky rianovadruzina.estranka.cz. Okamžitě jsem to zkusil a zjistil že je to opravdu tak. Proč? Protože Sinthoras je již více jak půl roku neaktualizoval, ba dle svého přiznání na nich od své poslední aktualizace ani nebyl!! A to je prosím údržba stránek, které vytvoříte službou estranky.cz jednoduchá jako psaní ve wordu (rozumějte, zvětšim, ztučnit přebarvit písmo — to je celé). Anketu co je pod některými stránkami mými zruším jen co na to budu mít čas = po praxi.
9.7. 2008 Již druhým dnem překódovávám stránky. Pracuji také na nové verzi specializací pro jednotlivá povolání - válečník a připravuji soutěž o hlášky.
6.7. 2008 Dnes jsem opravil bitkaření
2.7. 2008 Opravena chybka nalezená Vránonošem. Zaktualizovány odkazy a byl upraven jejich kód.
1.7. 2008 Tak jsem konečně zpět a opět aktualizuji výtlem
Opravil jsem chybu na úvodní stránce, pozměnil kód sekce o družině a přidal konečně první stránku deníku šíleného pána jeskyně!!
22.6. 2008 Upravil jsem sekci o družině do podoby zbytku stránek, čímž jsem vlastně dokončil přerod stránek ze staré verze do nové. Během příštích 14 dní přidám první část deníku!
Prosba o vytvoření nového designu stránek - koukněte tam.
21.6. 2008 Drobná změna kódu, úprava smajlíků...
19.6. 2008 Tak koukám, že weblight má výpadek, a tak se nedivte, že se nezobrazila knížka vzkazů např. v sekci kdy hrát, principy kněze a tak...
17.6. 2008 Opraveny chyby ve stránce bitkaření, na(ne)štěstí se jednalo o 2 gramatické, 1 skladební chybu a jeden překlep – upozornil na ně Vránonoš
Opravena drobná chybka na úvodní straně (nikdo si jí nevšiml, až na jednu osobu z SG-G.)
15.6. 2008 Přidal jsem další Vránonošův obrázek, tentokrát s poetickým názvem Oheň a Voda
13.6. 2008 Přidal jsem další Vránonošův obrázek, tentokrát s poetickým názvem Změť barev v podobě stromu.
11.6. 2008 Stále něco nového se snažím přidávat a dnes je to Vránonošův výtvor směřující do obrazárny, koukně te se na něj vřele Vám to doporučuji.
7.6. 2008 Ano, stále vyvíjím činnost výtlem. Dnes jsem přidal 2 zapomenuté hlášky, které jsou překvapivě až na konci a také jsem je přidal do sekce soutěž o hlášky, která je přístupná pouze odtud.
4.6. 2008 upraveno pravé menu na úvodní stránce.
3.6. 2008 Zaktualizoval jsem stránky, hlavně sekci kdy hrát.
1.6. 08 Fotky jaksi nefungují – tedy teď již fungují, neboť se mi, ve spolupráci se mnou výtlem, podařilo problém vyřešit, byť nevím čím byl způsoben...
1.6. 2008 Dnes na Den dětí, jsem upravil stránku bitkaření a přidal tam pár fotek, v době blízké přidám fotky z akce této i do fotek ze sezení, ale jen nějaké. Tak děcka jdu hrát warcraft3 a pak se zase vrhnu na četbu knížky: Modrá nikoli zelená planeta...
31.5. 2008 Úprava úvodní stránky – po tom co jsem dal jednomu člověku link na tyto stránky, tak mi napsal no je to celkem hezké, ale to je co? nějaká počítačová hra? A kde jsou obrázky? No tak jsem musel předělat úvodní stránku, tak aby i návštěvník sem zabloudivší mohl hnedka najít čím se tyto stránky zabývají.
Upravil jsem kód stránky o dračím doupěti.
30.5. 2008 Úprava hlášek a dopsání aktualit.
29.5. 2008 Opět bez aktualizace aktualit, ale na serv sem to dostal. Dodal jsem hlášky z z 19. až 21. sezení, úpravil hlášky a úpravil a dodal hlášky do soutěže o hlášky
27.5. 2008 Byla provedena oprava všeho možného, nicméně jsem nemohl dáti to na servr, tedy do aktualit, tak je to zde až teď. Oprava hlášek, dále pak oprava principů kněze, oprava bitkaření - dam tam pár fotek z akce té.
26.5. 08 Dnes jsem ještě zaktualizoval stránku o Dračím doupěti.
26.5. 2008 Dnes mi spadnulo připojení k netu a já nemohl věnovati se dodělávání restíků (jsou na netu) a tak jsem se pustil do úpravy stránek. Drobně jsem upravil část o hráčích, ale jedná se spíše o logické formátování (barva, tučné, kurzíva atd.). Napsal jsem stránku aby řeč nestála, brzy (tak o prázdninách) tam budou nové zápisky, zatím tedy jen dva.
25.5. 2008 Pokoušel jsem se upravit tagy v specializacích jednotlivých povolání - válečník, ale nějak jsem to nedodělal - nebyl čas, ale zase jsem udělal probírkové kolo soutěže o nejlepší hlášku. Dostanete se tam jen odtud!! Soutěž o nejlepší hlášku
20.5. 2008 Dnes jsem přidal jednu žůžovou věc, kterou sice mi asi nevyužijem, ale kdo ví... Jedná se totiž o věc do starého Dráčáku a to projekt můj a Sinthorasův, na kterém se částečně podílel i Zdenda. Jsou to Specializace jednotlivých povolání!!!
Opraven kód sekce vylepšení.
19.5. 2008 Opravil jsem kód stránky o dračím doupěti a doufám, že přispěje konečně někdo další!!
16.5. 2008 Dnes jsem opravil kódování stránky kdy hrát takže by se vše mělo zobrazovat již bez problémů...
13.5. 2008 Dneska zrána (před písemnou zkouškou z biostatistiky) jsem opravil chybičku v hláškách
11.5. 2008 Drobná úprava úvodní stránky. Konečně dodáno do výpisu sezení dvacáté sezení a jednadvacáté sezení.
10.5. 2008 Dnes proběhla jen drobná změna tvící v tom, že jsem přesunul odkazy na fotky na úvodní stránce výše a zvětšil jsem upoutávku na soud s PJ
9.5. 2008 Dodal jsem 8 fotek, které mi poslal Zdenda, mam za to že někdy fotila i Kostra, tak se jí budu muset poptati, zda-li mi něco pošle výtlem
7.5. 2008 Dnes jsem přidal soud s PJ po 21. sezení, upravil jsem rovněž úvodní stranu a tak si mohou všichni přečíst onu smutnou novinu... Více informací v sekci kdy hrát. Jinak pokud najedete v této sekci myší na odkazy v levém menu, tak se objeví text v bublině výtlem
4.5. 2008 Jo i přes nemoc jsem se dostal a aktualizacím výtlem. Upravil jsem barvu nadpisu svého jména v sekci o hráčích a přidal jednu stránku, na kterou se můžou dostat jen návštěvníci ze stránek mých kámošů, ale nic zásadního tam není!! Nemoc snad již ustoupila, tak uvidíme co bude, každopádně nás čeká asi jen 1 až 2 sezení z toho 1 bude v úterý. Sinthoras rozčísnul diskusi v sekci soud s PJ a tak jsem se alespoň pobavil...
2.5. 2008 Jsem stále nemocen, ale prostě tohleto jsem si nemohl dovolit vyvěsit... hodnoťte 20. sezení; bohužel žádnou čarodějnici se mi upálit nepodařilo, hlavně proto, že nebyl oheň - Zdenda zklamal a všichni se nějak zdráhali zahlaholit něco na styl zapalte hranici, upalte bídnici, teda Jiř, Honzo, Zdendo ... fuj...
posledního.4. 2008 Jsem nemocen aktualizace nějakou dobu nebudou...
27.4. 2008 Dnes jsem přidal cosi jménem pagerank, je to nějaká blbost, ale to nevadí, stejně na ní přijde jen ten co se podívá na hlavní stránce až dolů...
26.4. 2008 Dnes jsem přidal do výčtu sezení 19. sezení...
24.4. 08 Přidán popis Feanora, jehož autorem je překvapivě Sinthoras` upravena stránka Sinthoras a o družině...
24.4. 08 Upraven kód stránky o dračím doupěti a soud s PJ a pár dalších věcí jako třeba kdy hrát? a tak... vesměs jen změny kódů... Zrušeny alternativní skiny v sekci hlášky
24.4. 2008 Je 3:30 a já aktualizuji deník o hodnocení 19. sezení a PJ. Další aktualizace přijdou ještě dnes prej úsměv
22.4. 08 Tak mě náš milý Tartaros donutil přidat ke Kostřinýmu popisu Dračího doupěte drobnou poznámku ...vlastně kýmkoli – silný kroll, mocný čaroděj, krásná šermířka, vychytralý zlodějíček či prolhaná kněžka… vtip je v tom, že máte možnost... No alespoň bude sranda... No taky našel asi 2 chybičky ve hláškách - většinou chybějící písmenko... Opravil jsem sekci stáhni si
22.4. 2008 Dnes jsem přidal na stránky Kostry vidění DRD a opravil jsem hlášky, rovněž úvodní stránka byla upravena. Upravena sekce o družině. Upraveno konečně taky kdy hrát.
21.4. 2008 Dnes jsem opravil kód stránky deník, kde stále ještě nic není!
20.4. 08 Dnes jsem po dlouhém dni vzplněném botanickou exkurzí upravil na Feanorův popud hlášky, ale jde jen o kosmetickou úpravu, dále jsem upravil sekci o družině...
20.4. 2008 Do sekce sezení přidáno 18. sezení.
19.4. 08 Upravena sekce o družině, kde visí výzva pro nové hráče!! Chcete se přidat?
19.4. 08 Dnes jsem přidal sekci o dračím doupěti, bohužel odkazy jsou jen někde, kam přispěl i Vránonoš a Sinthoras. Aktualizuju z kongresky z p2. Vránonoš opět opravoval texty - za což mu patří můj dík.
19.4. 2008 Přidal jsem hlášky z 15. a 16. a 17. sezení a z osumnáctého sezení. Upravil jsem drobet odkazy
17.4. 2008 Upravena sekce soud s PJ - takže můžete hodnotit.
15.4. 2008 Upravil jsem sekci hlášky a drobet také kaskádové styly stránek... Upraveno bitkaření.
14.4. 2008 Dnes jsem upravil cvičné souboje; udělal jsem stránku deník, ale zatím tam nic není, tak se neděste, ju?! Upravil jsem sezení
13.4. 08 Příslib do dalších dní, týdnů atd.. jsem vyvěsil na úvodní straně. Upravil jsem text v sekci kdy hrát.
13.4. 2008 Dnes se celou dobu mořím s mapou stránek a né a né to fungovat... no já to nějak vyřeším... Upravil jsem sekci cvičné souboje, kam jsem jsem přidal pátý cvičný souboj.
11.4. 2008 Dnes jsem přidal do sekce soud s PJ možnost hodnocení 17. sezení. Rovněž bych uvítal slovní hodnocení jednotlivých sezení!!
8.4. 08 Přidáno 16. sezení. Přidány bitky.
8.4. 08 Taktéž není hotová ani stránka deník!!! Tak se nedivte, že je tam po kliknutí jen chyba... Upravil jsem, sekci kdy hrát? a stáhni si a úvodní stránku a co já vim co ještě - je toho moc...
8.4. 2008 Upraveno menu na všech stránkách, takže už se odkudkoliv dostanete kamkoliv úsměv. Bohužel se Soudkovi povedlo zase si rozhodit komp, tak mi nemohl zaktualizovat stránky – prej až ve středu... Bohužel mě se nepodařilo přihlásit se na webzdarma – webhosting, abych to mohl aktualizovat sám... smutný Nicméně stránka bitky ještě není hotová...
7.4. 2008 Upravena sekce kdy hrát? a v ní opraven i kód, který se jaksi pokazil...
6.4. 08 Přidána sekce Soud pro Pána jeskyně.
6.4. 2008 Vránonoš našel drobnou chybičku v popisu boje s kopími jednoruč a o Osyrnalu, za což mu patří velký dík. Taktéž našel nesrovnalosti ve cvičných soubojích, nebyly dopsány všechny souvislosti. Chystám se na to ale nevím jestli to dnes stihnu - plánuje se totiž ještě 5. cvičný souboj, tak jsem jen opravil kód. Omluvte prosím fakt, že stránky jsou dlouhou dobu neaktualizované, ale bohužel nebyl čas na jejich častější aktualizaci...
2.4. 2008 Díky překvapivému objevu, jenž jsem učinil můžu aktualizovat stránky i z kdoví vodkať kde je net výtlem.
1.4. 2008 Přestože je dnes Apríl, tak si z vás srandu nedělám a přidávám sem obrazárnu. Zatím je v ní 6 obrázků – Vránonošovi lebky, Aerininy malůvky a Ještěr od Vránonoše. No Vránonoš to možná bere jako zradu nebo Apríl. Opak je ale pravdou! Nicméně já to beru spíš jako takovej malej dárek k jeho narozeninám! výtlem
A také doufám, že se někdo v brzké době přidá!! Obrazárna je prozatím dostupná jen z aktualit a úvodní stránky.
31.3. 2008 Drobná změna faktů v kdy hrát.
30.3. 2008 Dnes jsem opravil drobet kód. Vychytal jsem také zobrazování obrázku v pravo nahoře v internetu exploreru, ale nějak tam vidim jen tmu - čim to je?
29.3. 2008 Dnes jsem přidal pár zajimavých věciček. Mezi ty nejzajimavější patří patrně to, že kdykoliv něco nebude fungovat (a poběží servr; nějakej odkaz) nebo blbě napíšete adresu, tak by se měla oběvit hláška ode mě a né ono šílený 404 eror. výtlem
28.3. 2008 Upravil jsem data na úvodní straně. V sekci kdy hrá, a lehce zkušenosti - ale to je jen vizuální změna.
24.3. 2008 Upravil jsem data na úvodní straně.
23.3. 08 Dnes jsem aktualizoval sice převážně moře v čechách, ale alespoň to stálo za to. Upravil jsem sekci kdy hrát?.
21.3. 08 Přidal jsem do sekce stáhni si dvě mapky Atralanu - jednu se zakreslenýma vraždama a druhou bez nich.
21.3. 08 Vylepšena vychytávka boj s kopími jednoručně
21.3. 08 Tak jsem přidal hlášky ze 14. a Márovo sezení
21.3. 2008 Tak už od rána jsem v činnosti týkající se stránek. Upravil jsem drobet sezení a kód hlášek stejně jako sezení...
20.3. 2008 Bonužel se Soudkovi povedlo smazat si přístupový kódy a tak, tak mi stránky nezaktualizoval a já s absencí internetu jsem to ani nezjistil... No nevadí, zaktualizuju je dneska sám výtlem
16.3. 2008 Ave, tak jsem se dostal opět k další aktualizaci – tentokrát jsem upravil drobet sezení, odstranil jsem třeba Sinthorase z 13. sezení (je mrtev né?), na což mě upozornil Mára, přidal Námel, která prokazatelně na sezení byla... Nevim jak mi mohla vypadnout ze seznamu... no a vylepšil barvičky... nebo "vylepšil"? Kdo ví... Stránky mi opět zaktualizuje Soudek, ale někdy odpoledne nebo večer...
16.3. 2008 Tak jsem se konečně dostal k nějaké další aktualizaci, která stojí za to... Na LANce jsem čas neměl a tak jsem toto sezení sepisoval ve spěchu a s nedostatkem pramenů - proto mi promiňte strohost údajů a můžete mi je pomoci doplnit...
15.3. 2008 Času málo, plánů hodně... No nedaří se mi v poslední době moc aktualizovat stránky – dneska provedu jen takovýto zápis, páč jaksi jsem z noci strávené hraním CSka, Starcraftu, Wesnothu, Vietcongu jsem velice unaven... Jinak pro Ty kteří toto čtou mam informaci, že se naše skupinka nebude patrně jen zmenšovat...
10.3. 2008 Změna v hraní! Hraje se mimořádně v úterý 11.3.08, stránky mi aktualizuje mladší sestra
9.3. 08 Odstranil jsem problém s nedostupností stránek – oni se nějak nenahrály... nevim, no
9.3. 08 Upravena sekce kdy hrát – je nyní přehlednější!!
9.3. 08 Je odpoledne, drobet jsem překopal sekci vychatávky, do které přibyly principy kněze a přesunul jsem boj s kopími a holemi jednoručně, takže defakto jsou v oné sekci již 2 příspěvky úsměv. Také jsem drobet upravil text v mapě stránek, ale protože se nemam do předělání = nevim co s tim, tak Vás prosím, aby jste to zkusili někdo přepsat do lepší formy!!!
9.3. 08 Přidal jsem nové hlášky z 13. sezení, brzy dodám i ty z cvičného souboje!
9.3. 2008 Jo, dneska jsem konečně přidal popis Kostry. Jo trvalo mi to velice dlouhou dobu, ale bohužel jsem neměl dříve času na přepsání do html kódu... Asi přidám nějakou diskusi do družiny aby byla nějaká sranda úsměv
8.3. 2008 Dnes jsem přidal novou sekci a to cvičné souboje. Dnes jsem rovněž za asistence Zdendy opravil data na úvodní stránce, pak ve stáhni si pravopisnou chybu, na kterou mne upozornil Mára.
6.3. 2008 Dnes jsem opravil pár chybiček v kódu, ale ty jsou tak majinkatý, že si jich nikdo všimnout ani nemohl - a hlavně to tu nikdo nečte výtlem
4.3. 2008 Takže je to krize a krize to asi ještě dlouho zvostane, hlavně taky proto, že tu skoro nikdo nic nechce číst a hlavně se nevyjadřuje... Pokud jo, tak mi schválně napište co jako si o tom myslíte!! výtlem No a hádejte jak jsem na to přišel?
2.3. 2008 Dostal jsem se k internetu na chviličku, tak jsem alespoň zásadní věci zaktualizoval (od Soudka) – tzn. kdy budeme hrát a další – doufám, že se alespoń někdo vyjádří k problematice!!! Jinak těšte se na nový popis a pár vylepšení...
1.3. 2008 Dnes nestíham, aktualizuje zase Soudek... Já mu to zas jen pošlu... Nikde jinde než na úvodní straně nic jiného nenajdete!! Je 23:40 (ve 24:00 zavírají)
26.2. 2008Včera sme si pěkně zahráli, záznam dodam někdy časem – asi jej půjdu teď sepisovat, Kostra mi dodala popis - ten taky dodam patrně o víkendu, pár hlášek se urodilo no a pár věcí pořešilo a řešit se ještě bude!!! Vránonoš akorát vyslovil nesouhlas s pondělním termínem hraní, takže očekávejte pár řečiček z jeho strany - já s nim v zásadě souhlasim, ale budeme to muset vymyslet...
24.2. 2008 Tak dnes jsem prakticky opravil jen dvě chybičky – jednu pravopisnou a jedno písmenko jsem dopsal...
22.2. 2008 Již bude se opět hráti, tak všicí kdo hráti chcete tak přijďte!!!
V sekci kdy hrát jsou další věci k tomu...
Opravena chybka v odkazech - odkaz na moře v čechách již normálně funguje...
19.2. 2008 opraveny chybky ve zkušenostech
18.2. 2008 upravena úvodní strana, přidána anketka do sekce kdy hrát a celá stránka byla drobet předělána...
aktualizace provedena od Soudka
Upraveno okolí vykosťováku
17.2. 2008 Přidán popisek nad anketku u zkušeností a přidán popisek nad anketku v úvodu a posunuta anketka s vykosťovákem
16.2. 2008 dnes jsem přidal mapu stránek, ale poněvadž je dneska nějakej divnej den, tak dopadlo i toto tak nějak divně, proto vás žádám, zkuste někdo vymyslet lepší formulaci onoho textu!!!
No a pak tu máme jednu věc ze včerejška, kterou jsem včera přidat nestačil a to popis Sinthorase jako zemřelého člena družiny, Sinthoras sám včera přišel s tím, abych vzal popis z jeho stránek...
A taky jsem vylepšil drobet kdy hrát
15.2. 2008 dnes jsem upravil zkušenosti
14.2. 2008 tak jsem přidal novou stránku - zkušenosti a drobet apgrejdoval o družině
13.2. 2008 do sekce kdy hrát jsem přidal veledůležitou anketku... a sem taky!!! Je vlevo dole!
12.2. 08 do sekce Osyrnal dodána mapa Císařství Ledu, i když co to je ví jen Tartaros a Sinthoras...
No a taky jsem v pozdních večerních hodinách našel mapu Drálie
12.2. 08 Upravil jsem stránku kdy hrát, upraveny hlášky, opravena chybka ve vylepšení,
12.2. 2008 Dnešní den je na zásadní aktualizace – hlavně textové – celkem bohatý... nu jen považte sami. Hlavně tedy na úvodní stránce.
Jak vidíte, tak je možno zde na stránkách užívat i smajlíky, které můžete do jakéhokoliv popisu či mě přímořečeno implementovat - preferuju ty z qip smajly!
11.2. 2008 se mi konečně povedlo aktualizovat tyto stránky – ale stojí to za to... No, přesvěčte se sami... Pája mi poslala něco na stránky - na což čekám u ostatních...
5.2. 2008 upravena sekce stáhni si – již je přehlednější...
4.2. 2008 jsem upravil sekci stáhni si akorát na změnu textu se čeká...
Jinak jsem provedl pár věcí kterých si ani nemůžete všimnout, páč jsou v kódu stránky... úsměv
1.2. 2008 Jo, ani v únoru nezahálím a tak jsem upravil konečně i vykosťovák do podoby jakou mají i ostatní kategorie (teda valná většina); upraveny fotky
31.1. 2008 Přidány 3 nové hlášky a ty starší upraveny – kosmetické změny. Změněny barvy odkazů - nevylučuji jejich další změny...
Zítra snad bude aktualizace, i když ve smyslu nového článku či tak něčeho...
Přesunuta anketka ve hláškách pod pravé menu.
29.1. 2008 upraven kód stránek a kosmetické úpravy, které ani za řeč nestojí... A změnil jsem trochu barvu Cidovi a sobě v hláškách...
28.1. 2008 upraveny popisky hráčů v hláškách.
27.1. 2008 Dnes je to právě 2 měsíce od nahrání těchto stránek na servr...
Lidé sem chodí a doufám že budou - budu se snažit aby sem chodili rádi...

27.1. 2008 Pozdě večer – Zdenda se pokusí o aktualizaci stránek od něj z domova... Přidána nová anketka - do hlášek... Tak radši to zaktualizuju od Soudka páč to umí...
27.1. 2008 Přidal sem další hlášku... A Tartaros taky jednou přispěl...
25.1. 2008 A je tu další aktualitka – teda bude až se dostanu k netu... Doplnil sem plno dalších hlášek ze sezení - už to jenom utřídit...
22.1. 2008 Ano i když tato aktualitka bude, v době kdy jí dám na net, stará, dám ji sem...
Dnes jsem ve škole trochu upravil sekci Kdy hrát?, takže se nebojte a klidně tam hlasujte nebo se vyjadřujte...
19.1. 2008 Tak sem se opět dostal k aktualizaci a tak to zase stojí za to...
Upravil sem sekci hlášky... jednu sem přidal, ale tu pochopíte až začnu psát deník... holt nemůže bejt všechno hned...
Jo a taky sem přidal fotky od Kostry... najdete je normálně pod odkazem fotky jako obvykle...
18.1. 2008 jo jo, je to tak, dnes jsem se opět dostal k aktualizacím, dnes jen k aktulalizacím ohledně opravy pravopisu...
(jo zametam si před vlastním prahem...)
13.1.08 večer... Tak sem na Márovo upozornění trochu upravil úvodní stranu... A přidal sem do sekce o družině takovou malou anktetku...
13.1.08 Jo vylepšil sem ještě odkaz na Romikovi stránky, takže teď funguje celkem dobře i bez nutnosti toho vlastnit baner... výtlem
13.1. 08 po velice dobrém obědě, jsem zaktualizoval opět stránky, vylepšil je, a přidal sekci O hráčích, samozřejmě doufám, že hráči sami přispějí, neboť se mi nechce poslouchat nářky, že sem zas něco poto... Tak ať maj nějakou činnost... Doufam, že brzy přispějete!!! Nu a taky se mi povedlo již konečně zprovoznit jeden nefungující odkaz v o družině; jo je to tak... a pak že po jídle to nemyslí...
13.1.2008 jsem přidal fotky – bohužel zatím dostupné jen z úvodní strany a taky nové pravé menu již funguje jak má, tak sem zvědav...
Dnes 12.1. 2008 jsem se odhodlal k nečekanému, ale dlouhou dobu (asi tak 2 dny) připravovanému kroku, a to změnit popisek této úvodní stránky – teda její obsah. Dále pak opět testuji jak se budou chovat některé blbiny, kterými se pokoušim zlepšit tyto stránky, a tak pokud zase něco nebude fungovat, tak je to zase moje práce... výtlem
Hlavně se jedná o všude možně rozesrané pravé "menu", mohu-li to takovým vznešeným názvem nazvati...
V pondělí se nehraje a to až do odvolání = naší domluvy se hrát nebude!!
6.12.2008 Se mi podařilo pár zajimavých věcí o kterých se zatím nebudu šířit - časem poznáte sami :-)
Opravil sem odkazy - teď už tam svítí Romikova ikonka, po jejímž nakliknutí se dostanete na jeho stránky...
Dnes 5.1.2008 jsem přidal hlášky z našeho posledního sezení a nepodařilo se mi zprovoznit ikonku k romikovým stránkám, takže stále jako odkaz klasický... Rovněž se mi nepodařilo zatim zprovoznit odkaz vedoucí z hlášek do družiny...
Včera nějakým záhadným způsobem povedlo poskytovateli webhostingu si shodit napájení (tak to alespoň píšou), a tak byly všechny stránky nedostupný - nejen tyto...
Ano, ani v novém roce 2008 jsem nezahálel a něco zaktualizoval... Pokouším se vylepšení stránek, krásnou ikonkou a taky si hraji s css, tak uvidíme co to provede... :-)
Jo, dneska sem se konečně dostal k tomu, abych sem napsal další aktualitku... Jo sice sem neustále zlepšoval a zlepšoval, ale neměl sem se k tomu, abych to napsal sem...

Aneb co sem zlepšil?
Tak menu jste si již určitě všimli, přidání sekce kdy hrát? taky, dál se
Dnes 6.12.2007 v 1:15 hodin jsem provedl další aktualizaci - přidal pár blbinek a taky jedno pěkné kouzlíčko do klasického DrD... Rovněž Sinthoras aktualizoval své stránky, kde popsal pár zajimavých aspektů hraní...
1.12.07 Dnes se mi povedlo stránky trochu rozšířit a zfunkčnit stahování onoho paklu s mapama do HOMM3. Zítra dodělám zbytek v sekci o družině... S tím, že budu velice rád, když se postavy popíšou sami...
No ani nevim kdy to bylo, ale díky Vránonošovi a částečně i díky Sinthorasovi sem přidal kategorii se slibným názvem o družině,
kdy si může každý hráč (respektive hráčka) svou postavu charakterizovat jak uzná za vhodné, případně útočit na ostatní (slovně)...

26.11.2007 Jsem dostal konečně tyto stránky na servr, tak aby aspoň trošku fungovali (teda snad...)
No dobře hodil to tam kámoš, páč ze školy to nechce fachat...
No tak došlo k jistým komplikacím, ale ty sem dneska (27. 11.) zdárně vyřešil a stránky už fungují jak mají...

Stránky na servru od 26. 11. 2007, ale funkční jsou až od 27. 11. 2007.

Úvodní stránka
Aktuality
 Dračí doupě
   Deník PJ
 Společenství
 Herní Svět
 Naše tvorba
 Úpravy pravidel
    Odkazy
  Vzkazník
              Zpět