Deník šíleného pána jeskyně

Mapa stránek deníku šíleného Pána jeskyně

Malá skupinka lidí šla cestou do města, kterého dříve nenavštívila. Kdybys přišel blíž, zaslechl bys jejich hlasy. „Měli jsme si vzít průvodce na cestu... Teď už by jsme byli dávno ve městě a nebyli tak hladoví.“ Mladá dívka v prostém šatu pronášející tato slova jasným vyšším hlasem se zamračila na ostatní. „Víš kolik by nás to stálo peněz?“ Povídá zarostlý mladík v honosnějším oblečení než ostatní. „Kdyby sis nekupoval každou chvíli nový hadry a ...“ „Hele ukazatel...“

Stránky jako takové se dělí na tři hlavní části — levá část, kde je menu. Pravá část, kde jsou vybrané odkazy, ankety nebo související odkazy a nakonec prostřední část, kde je požadovaný text. Nad tím je obrázek, který zároveň slouží i jako odkaz na úvodní stránku, fungující všude vyjma úvodní stránky. Pokud odjedeme se stránkou dolů objeví se po pravé a levé straně v rozích 2 obrázky, sloužící také jako odkazy (na deník, fotky, obrazárnu), což nefunguje, nevim proč, v Mozile.

Červeně označené stránky jsou prozatím (z důvodu nedostatku času na tvorbu a přepis materiálů) prázdné, proto nemá cenu na ně klikat.

Úvodní stránka
Aktuality
 Dračí doupě
   Deník PJ
 Společenství
 Herní Svět
 Naše tvorba
 Úpravy pravidel
    Odkazy
  Vzkazník
              Zpět