Deník šíleného pána jeskyně
Naše historicky PRVNÍ sezení se odehrálo 16.10. 2007 u a Jiře na pokoji. Předcházely tomu velké přípravy, které se vcelku vyplatily a až na pár drobností a narušení jsme si užili výbornou hru... (klikni pro zobrazení odkazů)
Zúčastnili se: Námel, Lintea, Káťa, Tartaros, Sinthoras, Vránonoš a Mára a Gonzáles. Původně s námi měl hrát i Adam, ale ten se o nás nějak již nestaral a vůbec nepřišel — jeho mínus.
2. sezení, 3. sezení, 4. sezení, 5. sezení, 6. sezení, 7. sezení, 8. sezení, 9. sezení, 10. sezení, 11. sezení, 12. sezení, 13. sezení, 14. sezení, Márovo sezení, 15. sezení, 16. sezení, 17. sezení, 18. sezení, 19. sezení, 20.sezení, 21. sezení
Nová hra v novém světě (klikni pro zobrazení odkazů)
1. sezení, 2. sezení, 3. sezení, 4. sezení, 5. sezení, 6. sezení, 7. sezení, 8. sezení, 9. sezení 10. sezení, 11. sezení, 12. sezení, 13. sezení, 14. sezení, 15. sezení, 16. sezení, 17. sezení, 18. sezení, 19. sezení, 20. sezení.

Proč jsme ukončili starou hru? Nikdo netušil, že Mára je na živu, odešel nám Vránonoš plačící a odešly od nás Námel a Aerin. Vojtové se na nás taky asi vybodli, tak s nima snad ani nebudeme počítat. Berme to proto jako takové naše očištění, přičemž se jako fénix z popela zrodila nová hra.
Není-li uvedeno jinak jsou pod sezením zúčastnivší se hráči řazeni dle získaných zkušeností.

Hodnoťte sezení v Soudu s PJ.
Ještě bych rád upozornil na to, že zde uvádim pouze pořadí, nikoliv počet zkušeností, a případně nějakou pikantnost. To, že se Sinthoras a Isabel často umisťují na chvostu hodnocení ještě neznamená, že mají mnohem méně zkušeností! Právě naopak, často jsou "pozadu" jen o 3, 4 zkušenosti.

Nulté sezení se odehrálo dne . . 2009
Po posledním sezení minulé hry proběhla schůzka ohledně DrD příštího roku, kterou zorganizoval Sinthoras, a tam jsme se dohodli na podmínkách příští hry, kritice minulé hry. Na ní bylo ustanoveno, mimo jiné že proběhne „nulté“ herní sezení, aby hráči zjistili, zda jim postavy vyhovují. Na nultém sezení se na čumendu objevil i Pavel, který se k nám možná přidá – prej si zkusí vymyslet postavu a pak uvidí.
Zlomkladivo Krátkovous, Mína, Cerastes a Siril a Elena a samozřejmě i Gonzáles

20. sezení se odehrálo dne 11. 5. 2009
Dohrávali jsme přerušené poslední sezení. Bohužel se však nemohla zúčastnit Katka a posunovat to do nekonečna nešlo.

Zúčastnili se: Damián, o jednu zkušenost méně Tartaros a Lyntea, Sinthoras a samozřejmě i Gonzáles.
19. sezení se odehrálo dne 5. 5. 2009
Toto sezení mělo být poslední, ale bohužel nás u konce vyrušila nasupená kolejná, která donutila k odchodu všechny, kdo nebydlí na K2. Mára už se ani neobtěžoval něco sdělit.

Zúčastnili se: Tartaros, Damián, Lyntea, Isabel, Sinthoras a samozřejmě i Gonzáles.
18. sezení se odehrálo dne 29. 4. 2009
Sezení bylo pěkné oddychové, protože Kostra jela domu s tim, že hrát v úterý kvůli ní nemusíme, ať hrajem klidně ve středu s Márou, který však toto neocenil a vyměnil nás za hokej, což samozřejmě neřekl ani když jsem se u něj zastavil před sezením.

Zúčastnili se: Isabel, Damián, Tartaros, Apsalar a samozřejmě i Gonzáles.
17. sezení se odehrálo dne 23. 4. 2009
Bylo relativně dlouhé s velice pomalým nájezdem do překvapivého finále. Odehrávalo se na cestě a ve Spádově. Mára se neúčastnil. Oficiální začátek v 18:00 jsme vynuceně posunuli na 19:00. Konec sezení nastal někdy ve 2:15.

Zúčastnili se: Lyntea, Damián, Tartaros, Apsalar-Sinthoras, Isabel a samozřejmě i Gonzáles.
16. sezení se odehrálo dne 20. 4. 2009
Sezení se odehrávalo víceméně ve městě, Ametystu, ale nebylo to nic nudného – kdo chtěl, tak si na své přišel.

Zúčastnili se: Damián, Lyntea, Tartaros, Isabel, Apsalar, Markus a samozřejmě i Gonzáles.
15. sezení se odehrálo dne 16. 4. 2009
Vcelku dobré sezení, až na fakt, že jsme tak nějak všichni ke konci usínali. Ale povedlo se splnit dílčí úkol (+5 zkušeností). Opět chyběl Sinthoras tentokráte však o všem prokazatelně věděl, neboť jsme se o tom bavili.

Zúčastnili se: Damián, Tartaros, Lyntea, Markus, Isabel a samozřejmě i já, Gonzáles.
14. sezení se odehrálo dne 7. 4. 2009
Další relativně dobré sezení i když... Opět chyběl Sinthoras tentokráte však o všem věděl a jestli říká že ne, tak se mohl kouknout na stránky, adresu zná nebo se zeptat. Znovu se k nám přidala Katka.

Zúčastnili se: Lyntea, Damián, Tartaros, Isabel, Markus a samozřejmě i Gonzáles.
13. sezení se odehrálo dne 30. 3. 2009
Na to, že bylo toto sezení cestovní (= běžně docela nudné), tak jsme se tentokráte nenudili. A bylo i výjimečné – poprvé za naše hraní v Budějcích chyběl Jiř – jen drobná komunikační problémka...

Zúčastnili se: Tartaros, Damián, Lyntea, Markus a samozřejmě i Gonzáles.
12. sezení se odehrálo dne 26. 3. 2009
První sezení v roce 2009, se odehrálo po dnech . Toto sezení se velice povedlo, protože se stalo mnoho věcí, se kterými žádná postava nepočítala. Hráli jsme 8,5 hodiny!
Zúčastnili se: Damián a Tartaros získali shodný počet zkušeností a zároveň nejvíce, co kdy kdo získal – 47!, Lyntea, Markus, Sinthoras a samozřejmě i Gonzáles.
11. sezení se odehrálo dne 18. 12. 2008
Naše poslední sezení v tomto roce a na dlouhou dobu. Navíc se moc nevyvedlo – bylo to takové to nakupovací sezení, kdy se toho moc nedělo...
Zúčastnili se: Tartaros a Damián získali opět shodně zkušeností, Zuzana, Lyntea, Sinthoras a Gonzáles.
10. sezení se odehrálo dne 10. 12. 2008
Toto sezení bylo ve znamení dobré zábavy a vysokého zisku zkušeností.
Zúčastnili se: Tartaros, Damián, Zuzana, Markus, Lyntea, Sinthoras a Gonzáles.
9. sezení se odehrálo dne 3. 12. 2008
Toto sezení všichni víceméně kriticky hodnotili ostatní spoluhráče - poprvé. Mára získal opět 26 zkušáků - tedy již podvakráte se dostal na svůj osobní rekord.
Zúčastnili se: Damian, Markus, Zuzana, Lyntea, Tartaros, Sinthoras a v neposlední řadě taky Gonzáles.
8. sezení se odehrálo dne 26. 11. 2008
Toto sezení se shodou náhod odehrálo ve výročí dnu zprovoznění těchto stránek.
Zúčastnili se: Damian, Tartaros, Zuzana, Lyntea, Markus a Sinthoras a v neposlední řadě taky Gonzáles.
7. sezení se odehrálo dne 19. 11. 2008
Sedmé sezení se opět odehrálo u Katky na privátě. Mára zase zklamal — tentokráte nám, byť nás vida neoznámil, že na nás kašle. Začali jsme přesně ve 20:00 a zkončili (asi) v 0:33? Zajímavé je, že se pořadí v získaných zkušenostech oproti minulé hře otočilo. Rozdíl mezi Sinthorasem a těma třema byl opět jen 2 body!!! Sezení se poněkud vleklo, protože postavy byly ve městě a všeobecný rozprk a nakupování byly jasnou volbou.
Zúčastnili se: Sinthoras, Lyntea, Damián a Zuzana a Tartaros získali stejný počet zkušeností. Také jsem byl u toho Gonzáles.
6. sezení se odehrálo dne 12. 11. 2008
Šesté sezení se tentokráte odehrálo na bobíku, protože Ondra měl práci, a posléze jsme se přesunuli do křesílek naproti bufetu v KH. Začali jsme výjimečně dřív než včas – 19:48 a zkončili asi v 1:11.
Zúčastnili se: Damián, Zuzana a Tartaros získali stejný počet zkušeností. Lyntea, Sinthoras a Markus. Tato hra se opravdu velice povedla, také za ní získali zatím nejvíce zkušeností ze všech sezení. Ještě jsem se účastnil já – Gonzáles.
5. sezení se odehrálo dne 5. 11. 2008
Páté sezení se opět odehrálo u Katky na privátě. Opět zasabotil Mára, leč tentokráte jsem to věděl předem a mohl jsem na to dostatečně regovat. Začali jsme hrát ve 20:15 a zkončili ve 2:10, což je zatím asi nejdelší sezení.
Zúčastnili se: Damián, Zuzanka, Tartaros, kteří získali stejný počet zkušeností. Sinthoras získal jen o bod méně a Lyntea získala pouze o dva body zkušeností méně než ti první. Je tedy vidět, že se všichni snažili, měli stejnavé šance něco dělat. Tato hra se velice povedla. Ještě jsem se účastnil já – Gonzáles.
4. sezení se odehrálo dne 29. 10. 2008
Čtvrté sezení se opět odehrálo u Katky na privátě. Bohužel zasabotil Mára a tím nuceně zaškubnul družinu na místě, protože to oznámil těsně před hrou. Kostra, která se učila na nějaký test, mi to narozdíl od něj řekla předem. Začali jsme hrát ve 20 hodin a zkončili výjimečně kolem 23. hodiny.
Zúčastnili se: Damián; Zuzanka; Tartaros a Sinthoras a samozřejmě také Gonzáles.
3. sezení se odehrálo dne 22. 10. 2008
Třetí sezení se tentokráte odehrálo u Katky na privátě. Sezení se vydařilo. Začali jsme hrát asi ve 20:20 a zkončili kolem 1:20 plus rozdělování zkušáků.
Zúčastnili se: Damián; Tartaros získal shodně zkušeností jako Lyntea; Zuzanka; Sinthoras a Markus a samozřejmě také Gonzáles.
2. sezení se odehrálo dne 16. 10. 2008
Druhé sezení jsme udělali hned druhý den, abychom se nějak sehráli, lépe poznali a nějak spojili družinu.
Zúčastnili se: Tartaros; Damián (o jeden bod méně); Lyntea (o dva body méně než D); Sinthoras (o 3 body méně než L) a Markus (o 4 body méně než S) a samozřejmě také Gonzáles.
1. sezení se odehrálo dne 15. 10. 2008
První sezení v novém akademickém roce (= konečně jsme se zase sešli) a zároveň i v novém světě. Začali jsme po 19. hodině, ale víceméně se do 21. hodiny řešily osobní deníky, ladily popisy, charakterníky a původy. Poté se družinka musela nějak dát dohromady.
Zúčastnili se: Tartaros; Damián; Lyntea; Sinthoras a Markus a samozřejmě také Gonzáles.

21. sezení se odehrálo dne 6. 5. 2008
Bohužel asi bylo poslední v tomto semestru — hrát tedy budeme asi až v říjnu smutný
Zúčastnili se: Tartaros, Feanor, El Cazador, Lintea, Námel, Vránonoš a Gonzáles.
20. sezení se odehrálo dne 29.4. 2008
Bohužel se tak nestalo a Vojta mezi nás nezavítal smutný, no co si budem povídat druhý Vojta také ne smutný
Zúčastnili se: Feanor, Tartaros, Lintea, Vránonoš a Gonzáles.
19. sezení se odehrálo dne 23.4. 2008
I stalo se co se stát mělo a mezi nás zavítal nový hráč, vede si dobře a já jen doufám, že jej uvidíme také příště. výtlem
Zúčastnili se: Námel, Lintea, Tartaros, Feanor a shodně zkušeností získal i Vránonoš, El Cazador a Cid a samozřejmě Gonzáles.
18. sezení se odehrálo 16.4. 2008
Na tomto sezení s námi byl naposledy Mára, který nemaje postavy sice nehrál, ale byl. Námel získala stejně zkušeností jako Tartaros
Objevili se mezi námi: Feanor, Námel, Tartaros, Vránonoš, Lintea, Mára a Gonzáles.
17. sezení se odehrálo 9.4. 2008
Překvapivě se dostavily všechny dámy ještě před 20. hodinou — ne to byl jen vtip... Prostě začali jsme naprosto nepochopitelně včas. Sezení se velice povedlo, alespoň dle mého skromného názoru, i když mě Vránonoš málem umlátil o zeď. Vraždy vyřešili minulé sezení, ale já jim to raději neřekl...
Bonusové 4 zkušenosti za vyřešení získali: Mára, Námel, Tartaros, Vránonoš a Lintea.
Kdyby Mára nezemřel, získal by nejvíce zkušeností ze všech, takhle získal 0. Oprava, nezemřel, jen si to měli všichni myslet.
Zúčastnili se: Mára, Tartaros a Vránonoš získali stejě zkušeností, Feanor, Aerin, Námel, Lintea a Gonzáles.
16. sezení se odehrálo 2.4. 2008
Podle mého názoru, se vcelku vyvedlo i když zpočátku to vypadalo, že se nic dít nebude... Ale nakonec se staly vcelku zásadní zvraty a příští sezení se nám to pěkně vybarví úsměv
Námel získala o bod méně zkušeností než Mára výtlem
Zúčastnili se: Mára, Námel, Tartaros, Vránonoš, Feanor, Lintea a Gonzáles.
15. sezení se odehrálo 26.3. 2008
Bylo celkem dobré, i když k dokonalosti mělo hodně daleko, ale což...
Nakonec došlo i na vodnici. Překvapivě získala nejvíc zkušeností Aerin, Mára však zdatně sekundoval a získal zkušeností stejně!
Zůčastnili se: Aerin a Mára, Lintea, Tartaros, Feanor a Vránonoš a Gonzáles.
Már ovo sezení se odehrálo 19.3. 2008
Ano, je to tak!! Vzhledem k tomu, že Mára byl v hraní opožděn tak o 3 dny (ve hře; 2x přeci nehrál), tak se myslím nic závažného nestalo, když hrál sám.
Zúčastnili se: Mára a chvilinku i Vránonoš, který se náhodně vyskytl a sehrál drobnou epizodku, za což získal 1 zkušenostní bod! A Gonzáles.
14. sezení se odehrálo 11.3. 2008
Bohužel se moc nevyvedlo, ale alespoň jsme se (snad) dostali přes takovou nezáživnou část a příště bude líp.
Zúčastnili se: Lintea, Námel, Tartaros, Feanor, Cid a chvilku i Vránonoš, a Gonzáles.
13. sezení se odehrálo 25.2. 2008
Dvouměsíční pauza byla zapříčiněna zkouškovým obdobím.
Zúčastnili se: Cid, Feanor, Lintea a Tartaros získavší stejný počet zkušeností, Námel, Vránonoš a Gonzáles.
12. sezení se odehrálo 17.12. 2007 — Jedna velká hádanka...
Zúčastnili se: Lintea, Tartaros, Námel, Mára, Vránonoš, Feanor, Aerin a a Gonzáles.
11. sezení se odehrálo 12.12. 2007
Zúčastnili se: Sinthoras, Lintea, Tartaros, , Cid a Vránonoš, Mára, Feanor a pozdě ale přeci Aerin a Námel, a Gonzáles.
10. sezení se odehrálo 27.11. 2007
Zúčastnili se: Sinthoras, Lintea, Tartaros, Mára, Cid a Vránonoš a Gonzáles.
9. sezení se odehrálo 20.11. 2007
Začali jsme v 20:45 a zkončili někdy kolem 1:20
Zúčastnili se: Cid, Aerin, Vránonoš, Námel, Lintea, Tartaros, Sinthoras, Mára a Gonzáles.
8. sezení se odehrálo 13.11. 2007 — mnou nazvané Nová krev
Ano slyšíte to dobře, přidali se k nám totiž Aerin a Cid
Zúčastnili se: Aerin, Námel, Lintea, Tartaros, Sinthoras, Mára, Cid a Vránonoš a Gonzáles.
7. sezení se odehrálo 12.11. 2007
Zúčastnili se: Lintea, Tartaros, Sinthoras, Vránonoš a Mára a Gonzáles.
6. sezení se odehrálo 6.11. 2007
Zúčastnili se: Vránonoš, Lintea a Tartaros získali stejný počet zkušeností, Sinthoras a Mára, Káťa a přišel se podívat jak hrajeme Vojta, a Gonzáles.
5. sezení se odehrálo 31.10. 2007 — Starostův pád.
Zúčastnili se: Lintea, Vránonoš, Tartaros, Sinthoras a Mára, Káťa a Gonzáles.
4. sezení se odehrálo patrně někdy koncem října 2007 — bohužel platí to samé co pro předchozí
Zúčastnili se: Sinthoras, Mára, Káťa a Gonzáles.
3. sezení se odehrálo také pár dní po druhém sezení — bohužel také nejsou zápisky
Zúčastnili se: Tartaros, Vránonoš, Lintea, Sinthoras a Gonzáles
2. sezení se odehrálo patrně 6 až 8 dní po prvním
Bohužel k němu nemám ani své komentáře.
Zúčastnili se: Lintea, Vránonoš, Mára, Tartaros, Sinthoras a Gonzáles
Poslední sezení přidáno:
18. 5. 2008


Deník

Hlášky
Soud s PJ

O družině
Úvodní stránka
Aktuality
 Dračí doupě
   Deník PJ
 Společenství
 Herní Svět
 Naše tvorba
 Úpravy pravidel
    Odkazy
  Vzkazník
              Zpět